Има ли корупция в българския футбол и до кое място

...

Комично или трагично? Вижте за какво става въпрос в последните 8 мача на ЦСКА 1948

Има ли корупция в българския футбол и до кое място е възможно да приключи в крайното класиране? По този метод ли ще си “играйкаме” против един от дребното родни клубове в елита, построен напълно от български футболисти?

Тези въпроси стават все по-актуални след последните 8 турнирни срещи на ЦСКА 1948, в 7 от които те бяха съществено ощетени.

Ето какво се случи във въпросните дуели:

8 ноември 2020 година: ЦСКА 1948 - 0:3

При 0:1 съдията Станислав Тодоров не отсъжда дузпа за ЦСКА 1948 за игра с ръка на.

22 ноември 2020 година: - ЦСКА 1948 1:1

При 1:1 съдията Георги Давидов подминава дузпа в средата на втората част в интерес на ЦСКА 1948, когато футболист на алените се откъсва в наказателното поле и е блъснат в тил.

29 ноември 2020 година: - ЦСКА 1948 2:0

През първата част и при резултат 1:0 съдията Петър Костадинов не отсъжда дузпа за нарушаване на против.

5 декември 2020 година: ЦСКА 1948 - 1:0

Срещата се управлява от рефера Владимир Вълков, който не позволява груби неточности. Така той се трансформира в единствения арбитър, който не е ощетил съществено ЦСКА 1948 в последните 8 турнирни дуела.

11 декември 2020 година: Арда - ЦСКА 1948 1:1

При резултат 1:0 в интерес на ЦСКА 1948 съдията Никола Попов дава извънредно противоречива дузпа в интерес на домакините и от нея Коконов носи точката на своя тим с прецизен изстрел в 74-ата минута.

14 февруари 2021 година: ЦСКА 1948 - 2:1

През първата част и при резултат 0:0 съдията Ивайло Стоянов не отсъжда дузпа в интерес на ЦСКА 1948 за игра с ръка на футболист от Царско село.

19 февруари 2021 година: - ЦСКА 1948 1:0

Домакините откриват резултата след противоречива дузпа в 22-ата минута, отсъдена от рефера Васимир Ел-Хатиб. В заключителните секунди на първото полувреме съдиите анулират постоянен гол на ЦСКА 1948, дело на, поради несъществуваща засада.

28 февруари 2021 година: ЦСКА 1948 - 0:0

В 79-ата минута реферът Никола Попов отсъжда дузпа за нарушаване на Микулич против нападателя на ЦСКА 1948. Малко по-късно я анулира, показвайки картон за симулация на аления таран.