От ПСЖ отдадоха почит на загиналите на Хилзбъро
Играчите на ПСЖ и президентът на клуба Насер Ал-Хелайфи отдадоха респект на починалите на стадион " Хилзбъро ". Трагедията се разигра на 15 април 1989 година по време на полуфинала за Купата на Футболната асоциация сред Ливърпул и Нотингам Форест. Тогава почина навалица от 97 почитатели на мърсисайдци.
Преди втория мач от четвъртфинала на Шампионската лига на " Анфийлд ", футболисти и президент отдадоха респект на жертвите на нещастието и посетиха мемориала, отдаден на Диого Жота и брат му Андре Силва, които починаха при автомобилна злополука през юли предходната година.
Реваншът сред Ливърпул и ПСЖ ще се играе довечера. Първият мач сред двата тима приключи 2:0 в изгода на парижани. Преди началото на дуела ще бъде почетена минута безмълвие в памет на жертвите на " Хилзбъро ", а играчите ще излязат на терена с траурни ленти.
Бивша звезда на ПСЖ и Челси: Съжалявам, че не останах в Ливърпул
Никола Анелка: Горд съм, че имах опцията да играя за Ливърпул
Преди втория мач от четвъртфинала на Шампионската лига на " Анфийлд ", футболисти и президент отдадоха респект на жертвите на нещастието и посетиха мемориала, отдаден на Диого Жота и брат му Андре Силва, които починаха при автомобилна злополука през юли предходната година.
Реваншът сред Ливърпул и ПСЖ ще се играе довечера. Първият мач сред двата тима приключи 2:0 в изгода на парижани. Преди началото на дуела ще бъде почетена минута безмълвие в памет на жертвите на " Хилзбъро ", а играчите ще излязат на терена с траурни ленти.
Бивша звезда на ПСЖ и Челси: Съжалявам, че не останах в Ливърпул
Никола Анелка: Горд съм, че имах опцията да играя за Ливърпул
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




