Играчите на Интер загряват на стадион „Ренато Дал’Ара“ преди мача

...
Играчите на Интер загряват на стадион „Ренато Дал’Ара“ преди мача
Коментари Харесай

Играчите на Интер загряваха на стадиона в Болоня

Играчите на Интер загряват на стадион „ Ренато Дал’Ара “ преди мача против Болоня, който обаче няма да се играе. Шампионът на Серия А трябваше да се изправят против „ рособлу “ на Синиша Михайлович в 13:30 часа, само че прекомерно многото случаи на ковид у домакините, принудиха здравните управляващи да карантинират отбора.

Болонци бяха сложени под карантина за пет дни от локалните здравни управляващи и им беше неразрешено да играят. По всяка възможност те няма да се изправят и на 9-и против Каляри

Интер дойде на стадиона по проект и стартира загрявката преди мача, а шефът на „ нерадзурите “ Бепе Марота приказва пред Sky Sport Italia, като изиска изясненост от държавното управление и наложителна бустерна доза ваксина за всички спортисти.

Директорът на Болоня Марко Ди Вайо беше на стадион „ Дал’Ара “ и приказва за малко с треньора на Интер Симоне Индзаги, до момента в който играчите на Интер бяха на терена.

Интер евентуално ще завоюва служебно с 3:0, само че в случай че Болоня апелира решението, мачът ще бъде пренасрочен, както се случи с Ювентус - Наполи предишния сезон.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР