I Will Always Love You на Доли Партън е обичана

...
I Will Always Love You на Доли Партън е обичана
Коментари Харесай

Джеф Туиди от Wilco казва, че Доли Партън не е трябвало да напише „I Will Always Love You“: „Тази песен е мъртва за мен“

" I Will Always Love You " на Доли Партън е обичана от съвсем всички - като се изключи Джеф Туиди.

Музикантът от Wilco описа за своята злост към „ I Will Always “ Обичам те " по време на изявление във вторник в епизода на The Late Show и призна, че мнението му го слага измежду малцинството от почитателите на 77-годишната кънтри икона.

Песента, която е написана и записана от Parton през 1974 година и по-късно стана шлагер номер 1 с версията на Уитни Хюстън за The Bodyguard от 1992 година, стана тематика за диалог, до момента в който водещият Стивън Колбърт обсъждаше новата книга на Туиди, World Within a Song: Music That Changed My Life and Life That Changed My Music.

Интересни обстоятелства, които почитателите може да не знаят за „ I Will Always Love You “ на Уитни Хюстън


Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР