И сега те отбелязаха три гола във всичките осем мача

...

Ман Сити 3-1 Копенхаген (6-2 общо): Титулярите на Пеп Гуардиола вървят към четвъртфиналите, след като Ерлинг Хааланд отбеляза 41-ви гол в Шампионска лига само за 37 мача, за да се изравни с клубната легенда Серхио Агуеро

< br />

И в този момент те означиха три гола във всичките осем мача през този сезон, в отбрана на короната, която се бяха мъчили да вдигнат толкоз дълго. Едно нещо е несъмнено, когато на следващия ден се тегли жребият за четвъртините, всички те ще се стремят обезверено да избегнат Сити на Пеп Гуардиола.

Има по-големи проби на хоризонта след галоп за изпращане на Копенхаген. Въпреки че неделният следобяд на Мърсисайд няма да дефинира акцията в лигата, да си позволиш Кевин Де Бройне, Бернардо Силва и Фил Фодън цяла свободна нощ на този стадий е огромен разкош. Гуардиола призна, че умората е съдействала. Фодън и Силва му споделиха какъв брой са изтощени след уикенда.

Ерлинг Халанд изравни головете на Серхио Агуеро в Шампионската лига при успеха на Ман Сити с 3-1 над Копенхаген

Мануел Аканджи откри резултата при започване на мача с брилянтен свършек от близко