И Несебър обаче победи и разликата между двата отбора остава

...

ФК Черноморец 1919 започна ударно, отнесе Левски с 3:0

И " Несебър " обаче победи и разликата сред двата тима остава 6 точки

Борещият се за професионалния футбол ФК " Черноморец 1919 "  започна стремително пролетния полусезон в Трета лига - Югоизток. " Акулите " се постановиха с класическото 3:0 като домакини на " Левски " (Карлово).

Възпитаниците на треньора Веселин Великов поведоха още в 7-ата минута. Аризио Коща проби отдясно и даде отличен паралелен пас. Мирослав Манев засече на метър пред голлинията за 1:0.

В 78-ата минута " сините " удвоиха задатъка си. Стоян Мантаров бе изведен на границата на вратарското поле, откъдето не сгреши за 2:0.

180 секунди преди края на постоянното време " акулите " оформиха класиката в резултата. Венцислав Гюзелев с обмислен удар от границата на наказателното поле прати топката в долния десен ъгъл на вратата за крайното 3:0.

Прекият съперник за влизане във Втора лига - ОФК " Несебър " също започва с победа - 2:0 над " Спартак " Пловдив. Разликата сред несебърлии и акулите се резервира - 6 точки.

Източник: flagman.bg