И днес в Цалапица готвят протести. Планира се и блокиране

...
И днес в Цалапица готвят протести. Планира се и блокиране
Коментари Харесай

Нов протест в Цалапица заради убийството на 24-годишния Димитър

И през днешния ден в Цалапица готвят митинги. Планира се и блокиране на придвижването по някои от главните пътища, оповестява Българска национална телевизия.
Вчера в пловдивското село имаше напрежение след ареста на двамата близнаци, арестувани като забъркани в убийството на 24-годишния Димитър Малинов.

Започналият като кротичък митинг ескалира. Хората са гневни и упорстват 19-годишните братя да бъдат упрекнати като съучастници в тежкото закононарушение, а освен като укриватели.

Със викания убийци те се насочиха към къщата на близнаците. Изпратените на място екипи на жандармерията и полицията не позволиха да се стигне до принуждение.

След това митингът се насочи към дома на обвинявания за убийството 30-годишен Рангел Бизюрев, който се търси.

 

 

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР