Георги Кандев емоционално: Когато ме приеха в Симеоново, беше най-щастливият ми момент
И.д. основен секретар на Министерство на вътрешните работи Георги Кандев, който през днешния ден заяви, че напуща системата, разгласява прочувствено видео в обществени мрежи.
Той описа по какъв начин е почнал професионалният му път.
" Когато ме одобриха в Симеоново, беше най-щастливият ми миг, татко ми се гордееше се с мен. 2016 година умря. И аз съм сигурен, че някъде от горната страна се гордее с мен ".
Той описа по какъв начин е почнал професионалният му път.
" Когато ме одобриха в Симеоново, беше най-щастливият ми миг, татко ми се гордееше се с мен. 2016 година умря. И аз съм сигурен, че някъде от горната страна се гордее с мен ".
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




