И.д. главен прокурор Борислав СарафовБорислав Сарафов е роден на 16

...
И.д. главен прокурор Борислав СарафовБорислав Сарафов е роден на 16
Коментари Харесай

Сарафов поиска промени в Наказателния кодекс и Наказателно-процесуалния кодекс

И.д. основен прокурор Борислав Сарафов  Борислав Сарафов Борислав Сарафов е роден на 16 август 1969 година в София.   През 1987 година приключва 27 ЕСПУ „ Акад. изиска промени в Наказателния кодекс и Наказателно-процесуалния кодекс. Той показа отчета за активността на прокуратурата пред прокурорската гилдия на Висшия правосъден съвет, съобщи Българска телеграфна агенция.

Сарафов изрази мнение, че като че ли се измества тежестта на пълномощията на правата на обвинения за сметка на потърпевшия.

Нужна е смяна във връзка с движимостите лица - да има база данни, да се намерения и за методите за образование, сподели Сарафов.

Според него може да се мисли за основаването на бюро за движимостите лица или звено към Министерството на правораздаването. Цитирайки данни от разбора за работата на прокуратурата за предходната година, Сарафов сподели, че делата се бавят главно поради липса на движимости лица.

Спектърът от движимости лица не е задоволителен и не покрива потребностите, уточни още Борислав Сарафов

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР