И без най-големите си звезди Кроос, Модрич, Белингам, Винисиус... Реал

...

Отбор от четвърта дивизия измъчи Реал за Купата на Краля

И без най-големите си звезди Кроос, Модрич, Белингам, Винисиус... Реал (Мадрид) предстоящо ликува на терена на четвъртодивизионния Арандина след триумф с 3:1 и се класира за 1/8-финалите на Купата на Испания.

Въпреки това " кралете " се мъчиха 54 минути, след което означиха две попадения за една минута. Първо Хоселу вкара от дузпа, а по-късно Диас се разписа и от игра, с цел да усили преднината.
 Атлетико (Мадрид) е на 1/8-финал за Купата на краля

" Дюшекчиите " надделяха непретенциозния Луго с 3:1

В последните минути на срещата Родриго повиши за 0:3, а домакините ликуваха с един гол, откакто Начо си означи автогол за крайното 1:3. Освен Реал (Мадрид) до 1/8-финалите се класираха още Райо Валекано, Атлетико (Мадрид), Хетафе, Жирона и Алавес.

Шанс за игра в този мач получи и турският вундеркинд Арда Гюлер, който напусна терена през втората част.