ХЮСТЪН (AP) — Стартерът на Астрос Ронел Бланко беше изхвърлен

...

Стартерът на Астрос Ронел Бланко беше изгонен в четвъртия ининг след проверка за чуждо вещество

ХЮСТЪН (AP) — Стартерът на Астрос Ронел Бланко беше изхвърлен при започване на четвъртия ининг против Оукланд Атлетикс във вторник вечер след инспекция за непознато вещество.

Съдията на третата база Лаз Диас изгони Бланко след инспекция на ръкавицата му, преди да хвърли удар в четвъртия ининг. Съдиите, Бланко и мениджърът на Хюстън Джо Еспада стояха на могилата за няколко минути, обсъждайки казуса, преди десничарят да бъде изпъден.

Ръкавицата на Бланко беше иззета и съдията на първата база Ерих Бакхус избяга от терена с него и го отнесе някъде, преди да се върне.

Бланко протегна ръцете си и ги потупа една в друга пред съдиите, до момента в който те ревизираха ръкавицата му, преди да бъде изпъден, и той направи придвижването още веднъж, откакто беше хвърлен.

Бланко, който не хвърли гол в дебюта си за сезона, позволи четири попадения и означи един в три нулеви ининга във вторник. Той има 2.09 ERA този сезон. Астрос водят с 1-0, когато той е сменен от Тейлър Скот.