Хванаха дилър на дрога в с. Хърлец, съобщиха от ОД

...
Хванаха дилър на дрога в с. Хърлец, съобщиха от ОД
Коментари Харесай

Хванаха дилър на наркотици във врачанското с. Хърлец

Хванаха дилър на дрога в с. Хърлец, оповестиха от ОД на Министерство на вътрешните работи Враца.

На 26.05.2026г., чиновници на „ Криминална полиция “ при районно управление (на МВР) – Козлодуй направили инспекция в частен дом в село Хърлец, населяван от 24 – годишен.

Намарени и конфискувани са: ел.везна, сгъвки, съдържащи суха листна маса и кетамин, 645 евро, за които лицето признава, че добити вследствие от продадени от него наркотични субстанции.

По случая е формирано досъдебно произвеждане по чл.354а, ал.1 от Наказателен кодекс.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР