Хулио Веласкес вече е на Стената на шампионите в тунела

...
Хулио Веласкес вече е на Стената на шампионите в тунела
Коментари Харесай

Хулио Веласкес вече е на Стената на шампионите

Хулио Веласкес към този момент е на " Стената на първенците " в тунела на стадион " Георги Аспарухов ", демонстрираха от клуба. Снимка с името и лика на испанския експерт се подреди до треньорите, извеждали Левски до шампионската купа.
 Снимки с трофея за всички първенци и техните фамилии Снимки с трофея за всички първенци и техните фамилии
Под негово управление " сините " завоюваха своя 27-и трофей, който пристигна след 17-годишно очакване. От " Герена " разгласиха видео, в което се вижда по какъв начин Кристиан Димитров и Георги Костадинов оказват помощ за слагането на фотографията на Веласкес.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР