Хубава е работата, казват, ама... сиганка. Та така и Георги

...
Хубава е работата, казват, ама... сиганка. Та така и Георги
Коментари Харесай

ПРОСТОТИЯ! Георги от Биг Брадър: Всеки от семейството ми носи по 100 бона злато на врата си!

Хубава е работата, споделят, но... сиганка. Та по този начин и Георги от Биг Брадър, който втрещи фенове, а и съквартиранти с големите и дебели златни ланци по врата си. Оказа се обаче, че това не е било просто някакъв издирван резултат за влизането в Къщата, а всекидневие за Гошо и родата му.

Семейството на мургавия Георги имало такава традиция - всеки негов член да носи злато от 100 бона по себе си. Най-често това са големи и тежки ланци, окачени по няколко един върху различен, само че и гривни, пръстени, абе... знамение.

Сваляли ги единствено на плажа, с цел да не изгорят на тях, а и като са измежду доста народ, с цел да не им ги откраднат.

Това, че Георги и родата му не знаят що е кич и нямат грам възприятие за усет и мярка, е ясно. Потребители обаче питат това ли са хората, които би трябвало да бъдат показвани в народен ефир и на какво ще възпитат младото потомство.

" И без това простотията е на всички места към нас, дайте да я създадем още по-голяма... Категорично е потвърдено, че у нас медии и политици целят преднамерено да опростачат народа, само че има и читави умни хора, които ще си останат такива, макар цялата сволоч ", гневят се хората.

А, с цел да покаже нещо хубаво и морално в себе си, Георги въпреки всичко съобщи позиция - един мъж не би трябвало да губи дамата на живота си, поради дамата на вечерта. Е, тук отлично!

Инфо: Crimesbg.com

Тагове: Биг Брадър Георги от Биг Брадър ланци златни ланци кич
Източник: kliuki.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР