Хората имат нужда да споделят проблемите си, каза председателят на

...
Хората имат нужда да споделят проблемите си, каза председателят на
Коментари Харесай

Бургаският депутат Петър Кънев проведе среща със симпатизанти на БСП в Айтос

" Хората имат потребност да споделят проблемите си ", сподели ръководителят на Комисията по икономическа политика и нововъведения в НС 

Народният представител от Коалиция „ Българска социалистическа партия – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА “ инж. Петър Кънев, ръководител на Комисията по икономическа политика и нововъведения в Народното събрание, организира среща в Айтос с членове и симпатизанти на Българска социалистическа партия. Обсъдени бяха редица вътрешно политически тематики, които са на дневен ред сега. Депутатът отговори на доста въпроси и изслуша мненията на жителите, свързани с разрешаването на разнообразни национални и районни проблеми. Разговорът протече при доста огромен интерес и продължи повече от два часа.

Присъстващите имаха опция да чуят коментара на инж. Кънев за това по какъв начин работи Парламента, какви са връзките на социалистите с ГЕРБ и с останалите партии, за какво се бавят законодателните промени, какво е отношението към тематиката „ евро “, по какъв начин ще се развият политическите и стопански събития в България.

„ Отдавна имах отправена покана от страна на членове на Българска социалистическа партия – Айтос и от наши симпатизанти. В града е една от огромните ни и постоянни организации. На последните избори тук бяха реализирани доста положителни резултати. Увеличи се съвсем двойно присъединяване в гласуването “, показа след срещата инж. Петър Кънев.

„ Хората имат потребност да споделят проблемите си, да бъдат изслушани, да бъдат чути “, сподели още той.

Инж. Кънев благодари на всички, взели участие интензивно в последната предизборна акция.

 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР