Протест срещу кабинета "Радев" започна в столицата
Хора започнаха да се събират пред Министерския съвет в столицата, с цел да изразят своето неодобрение от упралвението на кабинета " Радев ". Малко повече от 900 души са декларирали присъединяване си в митинга в обществените мрежи, а към 8 000 са изявили интерес към събитието.
" Радев е освен българският Орбан. Той е и българският Янукович. Управлението на такива съветски сътрудници води до война, в случай че не бъдат свалени в точния момент ", настояват уредниците. Според тях кабинетът не съумя нито да предприеме дейности срещу олигархията, нито да отговори за какво всички продължаваме да плащаме по половин милион дневно на " Боташ ", нито да предложи порядъчен държавен бюджет.
Демонстрацията протича спокойно под слогана " АНТИрадев ".
" Радев е освен българският Орбан. Той е и българският Янукович. Управлението на такива съветски сътрудници води до война, в случай че не бъдат свалени в точния момент ", настояват уредниците. Според тях кабинетът не съумя нито да предприеме дейности срещу олигархията, нито да отговори за какво всички продължаваме да плащаме по половин милион дневно на " Боташ ", нито да предложи порядъчен държавен бюджет.
Демонстрацията протича спокойно под слогана " АНТИрадев ".
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




