Холандия трябва да спре с истерията срещу нашата страна, каза

...
Холандия трябва да спре с истерията срещу нашата страна, каза
Коментари Харесай

Москва към Хага: Спрете с истерията срещу нас

Холандия би трябвало да спре с нервността против нашата страна, сподели заместник-председателят на комисията по външна политика в Държавната дума (долната камара на съветския парламент) Алексей Чепа пред РИА Новости.

Депутатът съобщи, че изгонването на четиримата чиновници на Главното разследващо ръководство (ГРУ). Правителството в Хага през днешния ден разгласи, че офицерите от съветската работа са подготвяли хакерски атаки против основаната в холандската административна столица интернационална Организация за възбрана на химическите оръжия (ОЗХО). "Такива дейности са жалки. Холандия, а и други страни по света, би трябвало да спрат с нервността против нас. Руски хакери в никакъв случай не е имало, няма и няма да има. На никого в Москва не е преференциално да се правят офанзиви против сигурността в интернет, съобщи парламентаристът. "Такива обвинявания са смешни и обстановката е на ръба на парадокса ", разяснява още той.

Външното министерство на Русия упрекна Холандия и други западни кръгове в шпиономания. "Ние ще отговорим реципрочно на дейностите на Кралство Нидерландия ", обявиха от дипломатическата централа в Москва.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР