Хиляди бели кърпички ще бъдат размахани в 7-ата минута на

...

Феновете на "Реал" махат с бели кърпички на съдията

Хиляди бели кърпички ще бъдат размахани в 7-ата минута на реванша за Суперкупата на Испания сред " Реал " Мадрид и " Барселона ". По този метод почитателите на " кралския клуб " ще изразят митинга си към отсъжданията на реферите в ущърб на тима.

Почитателите на " Реал " реагираха бурно на аления картон на Кристиано Роналдо в първия мач. Португалската звезда влезе като запаса, означи едно от попаденията за тима си, а при насладата след него смъкна фланелката си, за което беше публично глобен. Той видя и второ предизвестие няколко минути по-късно, откакто съдията реши, че негово рухване в наказателното поле е симулация.

Португалецът не съумя да сдържи нервите си и бутна арбитъра, за което получи 5 мача наказване.

Именно тази обстановка предизвика митинга на почитателите, които подчертаха пред " Марка ", че от години са очевидци на несправедливи съдийски отсъждания в интерес на противниците им.

7-ата минута на мача пък е определена, защото с този номер играе Роналдо.

Реваншът за Суперкупата на Испания е на 17 август на " Сантяго Бернабеу ". В първия мач " Реал " победи с 3:1.
Източник: btvnovinite.bg