Хетафе се наложи с минималното 1:0 при домакинството на Еспаньол

...

Хетафе се върна към победите

Хетафе се наложи с минималното 1:0 при семейството на Еспаньол от 32-ия кръг на Примера дивисион. По този метод тимът от мадридското предградие се завърна към успехите, до момента в който ситуацията на каталунския отбор не наподобява по никакъв начин цветущо.

Файсал насочи доста рисков удар в 15-та минута, само че Пау Лопес направи ужасно избавяне.

Гол на Хетафе не бе зачетен от съдията Марио Лопес в 15-та минута поради нарушаване на Анхел.

Единственото попадение в срещата означи Дамиан Суарес в 53-та минута.

Хетафе приключи мача с човек по-малко, откакто Матийо Фламини бе изпъден за втори жълт картон в 61-та минута.

Еспаньол можеше да изравни резултата в 88-та минута. Лео Баптистао стреля с глава, само че над напречната греда в навън.

Хетафе е десети с 42 точки, до момента в който Еспаньол е шестнадести с 36 точки и е тъкмо с 10 над зоната на изпадащите.