Хетафе постигна минимална победа над Кадис с 1:0 в последния

...

Хетафе записа минимален успех над Кадис в испанската Ла Лига

Хетафе реализира минимална победа над Кадис с 1:0 в последния мач от 12-ия кръг на испанската Ла Лига.

Победното попадение за отбора от покрайнините на Мадрид вкара Борха Майорал четвърт час преди края на постоянното време след асистенция на Мейсън Грийнууд. Успехът на домакините бе още по-ценен, тъй като те играха цяло второ полувреме с човек по-малко на терена, откакто тъкмо преди почивката капитанът на Хетафе Джене бе изпъден от терена с втори жълт картон.

Наваро направи огромен пропуск за Кадис през първата част. Неманя Максимович можеше да означи и второ потомство за домакините в края.

Хетафе към този момент е в серия от девет мача без загуба вкъщи и се изкачи до 11-о място в класирането. Кадис няма победа на открито от месец април и е на 16-а позиция.