Принц Хари е готов да ОБЖАЛВА, след като Върховният съд постанови, че решението на Министерството на вътрешните работи за понижаване на нивото на личната му сигурност е законно, тъй като неговият екип казва, че Дюк „не иска преференциално отношение“
Херцогът на Съсекс, на фотографията напуща Кралския съд в Лондон на 30 март 2023 година
Вашият браузър не поддържа iframes.
Това е цялостното решение по делото на Хари, издадено през днешния ден от съдилищата и трибуналите
В отговор на решението, юридически представител на херцога сподели през днешния ден: „ Херцогът на Съсекс ще апелира днешното решение, което отхвърля неговия иск за правосъдно преразглеждане против органа за взимане на решения Ravec, който включва Министерството на вътрешните работи, Кралското домакинство и Met Police.
Бивш закостенял министър на въоръжените сили настоя през днешния ден, че решението на Върховния съд е вярно - и данъкоплатците на Обединеното кралство не би трябвало да бъдат „ претрупани с заплащането за “ принц Хари.
Лорд Андрю Роботан, който е служил в армията на Coldstream, също сподели, че...
Прочетете целия текст »




