Хенри Брзустевич не е играл много нападател през живота си.Когато

...

London Knights направиха яростно завръщане с 4 гола, за да спечелят мач 3 в двойно продължение

Хенри Брзустевич не е играл доста нападател през живота си.

Когато е близо вратарска дупка, нормално е негова лична и той нормално се пробва да попречи на противниковите играчи да получат удари към вратата.

С двама ветерани нападатели отвън състава на Лондон, Brzustewicz беше извикан да запълни едно от местата.

Това го накара да се намести отдясно на гънката на Ошава тъкмо две минути след двойното продължение и съумя да насочи удар с китката на Исая Джордж от лявата точка, с цел да приключи едно от най-невероятните завръщания в Найтс история.

Хенри Брзустевич вкарва гол за спечелилия в продълженията тъкмо две минути след края на продълженията, с цел да приключи завръщането на @LondonKnights, откакто даде бакшиш на Исая Джордж. Краен резултат – 7-6 коня. Лондон води в...