Хебър победи ЦСКА с 3:0 гейма и излезе начело във

...

Хебър удари ЦСКА и излезе на върха във волейболната Суперлига

Хебър победи ЦСКА с 3:0 гейма и излезе отпред във волейболната Суперлига за мъже. Тимът, воден от Алберто Джулиани, се наложи над " алените " в обособените геймове с 29:27, 25:15, 25:23 в мач от втори кръг на шампионата, който се игра в зала " Васил Левски " в Пазарджик.

Победата е втора поредна за Хебър след сполучливия старт против Берое в първия кръг и отборът има 6 точки без изгубен гейм.
 ЦСКА обърна Левски от 0:2 и взе дербито във волейболното състезание при дамите

Вижте детайлности

ЦСКА е четвърти в таблицата с една победа и една загуба. С главен принос за триумфа на Хебър бе Розалин Пенчев, който бе най-резултатен с 26 точки.

В другия мач от съботната стратегия на Суперлигата Черно море реализира първа победа за сезона след петгеймова победа над Берое с 3:2 (29:31, 25:20, 25:14, 25:23, 17:15).

Най-резултатен за Черно море бе Симеон Димитров с 24 точки, а Мирослав Градинаров добави 22 точки за триумфа. За Берое се отличи Спас Байрев с 21 точки.