Хебър победи с 4:2 като гост Етър в зрелищен мач

...

Хебър срази Етър на Ивайло в зрелище с шест гола

Хебър победи с 4:2 като посетител Етър в зрелищен мач на " Ивайло ". Двубоят бе от третия кръг на Втора лига.

" Зелените " поведоха с 0:3 след голове на Евгени Игнатов (33,39) и Живко Петков (53). " Болярите " върнаха две попадения посредством Кольо Станев (58) и Мартин Петков (67). Крайният резултат оформи Тодор Чаворски (83).

С триумфа Хебър събра 7 точки и излезе на трето място. " Виолетовите " са 14-и с три пункта.

В 18-ата минута Даниел Младенов се регистрира с огромен пропуск. Нападателят засече подаване по земя на Здравко Илиев, само че от няколко метра не откри задачата.

В 33-ата минута Хебър поведе. Октай Хамдиев откри Евгени Игнатов, който от дузпата не сбърка - 0:1. Шест минути по-късно още веднъж Бамзе вкара за 0:2. Хамдиев с втората си асистенция откри Игнатов, а капитанът на " зелените " с прекрасен удар с левия крайник не остави шансове на Господинов.

В 53-ата минута преднината на гостите стана класическа, откакто Живко Петков се разписа от близка отдалеченост.

В 58-ата минута Етър понижи резултата. Радослав Апостолов проби отляво и центира на втора греда към Кольо Станев, който овладя топката с гърди, след което с прецизен удар наказа Петър Дебърлиев. В 67-ата минута " болярите " се върнаха в мача, откакто Мартин Петков се възползва от безредие в наказателното поле и вкара за 2:3.

В 83-ата минута Тодор Чаворски реши всичко в срещата. Нападателят засече с крайник центриране отдясно на Георги Каракашев за крайното 2:4.
 Септември (София) с първа победа във Втора лига след голово шоу против Спартак (Вн)

Срещата приключи 4:2