Хебър победи с 1:0 Локомотив Пловдив в контролна среща, която

...

Хебъл удали Локо на Лаута

Хебър победи с 1:0 Локомотив Пловдив в контролна среща, която се организира на „ Лаута “. Единственото попадение в срещата вкара Стилиян Тисовски в 6-ата минута.

„ Зелените “ поведоха още в 6-ата минута, когато Октай Хамдиев напредна отдясно и откри Стилиян Тисовски на границата на наказателното поле, а той матира вратаря за 0:1. Малко по-късно Илко Пиргов трябваше да се намесва след удар на Венсан Марсел.

След половин час игра Тодор Павлов с отличен пас изведе Георги Каракашев самичък против вратаря. Халфът напредна, само че Звонимир Микулич съкрати дистанцията и избави.

Втората част стартира с по-добра игра на домакините. В 65-ата минута шут от воле на Йосип Томашевич мина над вратата. Три минути по-късно многоходова офанзива на „ смърфовете “ приключи с удар на Джовани над вратата.

До края на срещата Ивайло Димитров пропусна две положителни благоприятни условия за изравнителен гол. Костадин Велчев от гостите пък получи пряк червен картон за недодялан фал против Петър Витанов.

Източник: Гонг.бг
Източник: plovdiv-online.com