Хебър (Пазарджик) 2 : 1 Левски 90+9′ Край на мача!

Левски
 90+9′
Край на мача!
90+8′
Гооооооооооооол за Хебър! Юношата на Левски Атанас Кабов бележи за 2:1 в интерес на домакините.
90+4′
Гостите имаха опция да създадат цялостен поврат, само че ударът на Марин Петков не откри задачата.
90+1′
ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Уелтън изравни резултата.
90′
Девет минути продължение
88′
" Сините " пропуснаха златен късмет за равнене на резултата. Марин Петков проби отдясно и откри Уелтън, чийто удар обаче се отби в гредата.
85′ 83′
Пламен Андреев и Петрис не се схванаха и вратарят на гостите изпрати топката право в лицето на французина, който остана да лежи на терена.
81′
Мощен удар на Уелтън, топката мина на сантиметри настрана от вратата на Хебър.
77′ 74′
Жълт картон за Георги Николов.
69′ 68′
ГОЛ ЗА ХЕБЪР! Ангел Бастунов откри резултата от дузпа в интерес на домакините!
66′
Дузпа за Хебър! Олексий Збун бе спънат от Жереми Петрис и съдията уточни бялата точка.
62′
Жълт картон за Асен Митков.
 Снимка 645029
Източник:

53′
Удар на Уелтон отвън наказателното поле, Игонен безпроблемно избави.

46′
Начало на втората част!
45′

45+3′
След скучно първо полувреме двата тима се отдръпнаха на отмора при резултат 0:0.
45′
Три минути добавено време.
5′
Отлична опция за домакините да онкрият резултата, само че Пламен Андреев показва отличен инстикт и избави удар с глава на Георги Николов от упор.
1′

1′
Начало на мача!
 Снимка 645005
Източник:
Състав 32 Матвей Игонен 1 Пламен Андреев 13 Архан Исуф 2 Жереми Петрис 33 Стефан Цонков 5 Келиан ван дер Каап 24 Лазар Марин 6 Цунами 27 Роберт Мазан - капитан 7 Роналдо 8 Карлос Охене 8 Андриан Краев - капитан 84 Стилиян Тисовски 9 Рикардиньо 10 Ангел Бастунов 10 Асен Митков 14 Олексий Збун 17 Уелтън 11 Атанас Кабов 50 Кристиан Димитров 9 Георги Николов 97 Асими Фадига Треньор Любослав Пенев Николай Костов Резерви 88 Мартин Янков 13 Николай МихайловGK 1 Петър Дебърлиев 4 Виктор Любенов 3 Богомил Божуркин 14 Илиян Стефанов 44 Божидар Пенчев 16 Преслав Бачев 43 Жоао Сеско 19 Билал Бари 21 Марсел Канади 20 Асен Чандъров 23 Сашо Лебанов 22 Патрик-Габриел Галчев 37 Дарлан Перейра Мендес 88 Марин Петков
Отборът на Левски гостува на Хебър през днешния ден от 14,30 часа в дуел от осминафиналите на шампионата за Купата на България.

Двубоят е значим и за двата тима, които ще се стремят да стигнат до крайния триумф. Отборът на Хебър се намира в тежка финансова обстановка след отдръпването на община Пазарджик, същото може да се каже и за Левски в някаква степен.

През уикенда Левски реализира гръмка победа с 3:0 над Локомотив (Пловдив) и зарадва последователите си, които ще чакат сходно показване и през днешния ден.

Очаква се за дуела в Пазарджик треньорът Николай Костов да може да разчита на централния бранител Хосе Кордоба и крилото Роналдо, които са спрягани за трансфер в Русия.

Левски на процедура към този момент е отвън битката за купата и приоритет пред клуба е спечелването на Купата, която за последно завоюва през 2022 година и постави завършек на интервал от 13 години без трофей.