И гостите желаеха дузпа, бялата точка пък не бе посочена.
Опасна офанзива на домакините, не се стигна обаче до изстрел.
Две рискове пред вратата на гостите. Малшанс за Хебър при обстановките.
12′
Жълт картон за Лясков.
12′
Кълбото навести и мрежата защитавана от Наумов, само че при към този момент спряна игра.
10′
Гол за ФК ЦСКА 1948! Георги Русев вкара от близка отдалеченост след точно центриране на Топузов. Отлична работа от крилата на " алените ".

6′
Символичните домакини желаеха дузпа, реферът Чинков реши, че такава няма при рискова контраофанзива.
5′
" Червените " пробват да осъществят напън.
1′
Начало на разногласието.
Състав 1. Петър Дебърлиев - ВРАТАР 29. Даниел Наумов - ВРАТАР 5. Мартин Михайлов 19. Стив Перейра 28. Корнел 22. Реян Даскалов 10. Пламен Крумов 24. Лазар Марин 38. Хлеб 4. Ангел Лясков 25. Секейра 18. Ивайло Чочев 55. Олекси Лобов 6. Карлос Охене 23. Клаудио Бонани 20. Ангел Бастунов 30. Боян Кнежевич 10. Георги Русев 77. Октай Хамдиев 9. Александър Колев 99. Тодор Чаворски 7. Марио Топузов Треньор Фулвио Пеа Любослав Пенев Резерви 88. Диян Димов - ВРАТАР 33. Генадий Ганев - ВРАТАР 98. Георги Търтов 15. Александър Александров 15. Милан Кременович 11. Денислав Александров 11. Цветелин Тонев 2. Джонатан Перейра 12. Емануил Манев 14. Хелитон 19. Патрик Мавлютова 58. Октавио 9. Адернисола 46. Стоян Стоичков
Отборите на Хебър и ФК ЦСКА 1948 откриват програмата на четвъртия кръг в efbet Лига. Двата състава стартираха шампионата с победи, които към този момент останаха и единствените им в шампионата. И за разлика от символичните посетители, които навъртяха равенства с Пирин и Лудогорец, паразрджиклии инкасираха провали от Септември и Локомотив (Пд).
 Цветомир Найденов: Още няколко такива мача и ще ни би трябвало нова естрада с козирка

Към тима имало огромен интерес

Хебър, който семейства на националния стадион " Васил Левски ", ще бъде без своя централен нападател Ивайло Михайлов.
 Георги Русев: Дали е ЦСКА или Арда, ние постоянно излизаме за победа

Ето какво още сподели

По-лека е контузията при Боян Кнежевич, който също остана отвън сметките на Фулвио Пеа за дуела с " черно-белите " от Пловдив.
 Хебър подписа с централен нападател

Есеола Хабиб стана част от отбора

ФК ЦСКА 1948 ще може да употребява последното си ново попълнение Парвиз Умарбаев. Националът на Таджикистан навлиза в игрови темп и решението ще бъде само на Любослав Пенев по кое време да го включи в игра.

Любопитното от лагера на отбора е ползата към звездата на " алените " Ивайло Чочев. Той е горещо мечтан от легендата на италианския футбол Филипо Индзаги, който сега води Реджина.

Главен арбитър на срещата е Волен Чинков, с помощници Павлин Михайлов и Николай Попниколов. За ВАР ще дават отговор Иво Ненков и Мирослав Иванов. Делегат на БФС е Делян Асенов, а работата на реферите зорко ще следи Николай Ангелов.