Хебър Пазарджи приема Левски София в интригуващ сблъсък от 1/8-финалите

...

НА ЖИВО: Хебър vs Левски 0:0, огромен шанс за домакините

Хебър Пазарджи приема Левски София в завладяващ конфликт от 1/8-финалите на SESAME Купа на България. Резултатът е 0:0.

В шестата минута Левски оцеля и не позволи попадение след рисково статично състояние от домакините. Атанас Кабов центрира от корнер, а Георги Ниолов беше изтърван от Келиан ван дер Каап и стреля от доста близо с глава, но Пламен Андреев сподели извънредно бързи ръце и избави удара на нападателя на домакините.

Устремът на Хебър продължи и домакините пробваха втори удар към софийската врата в 10-ата минута. Тогава Стилиян Тисовски насочи шут от междинна отдалеченост, само че Ван дер Каап с тяло блокира опита на халфа.

LIVE / ХЕБЪР - ЛЕВСКИ 0:0