Хебър не победи, но и не загуби от елитния косовски

...

Хебър и Дукаджини с боево 1:1 в Анталия

Хебър не победи, само че и не загуби от елитния косовски Дукаджини(Кина) във втората си контрола от лагера в Анталия, Турция. В здрав мач, който се игра при студено и прохладно време в Белек, двата отбора приключиха 1:1, като повече за пропусната победа би трябвало да съжаляват пазарджиклии, които имаха по-чистите положения от съперника.

След нулево първо полувреме двата отбора си размениха по едно попадение в границите на по-малко от пет минути. Най-напред косоварите поведоха с 1:0 посредством Чиби, който се разписа след групова неточност в защитата на Хебър. Пазарджиклии се върнаха в мача с изравнителен гол на Ивайло Михайлов в 60-та минута, който вкара с атрактивно осъществяване, с тил към вратата.

Заради разнообразни здравословни проблеми контролата с Дукаджини за Хебър пропуснаха Жак Пехливанов, Томислав Папазов, Емануил Манев, Георги Каракашев и Иван Дишков.

Хебър: 1. Петър Дебърлиев, 98. Георги Търтов, 11 Цветелин Тонев(к), 18. Радослав Терзиев, 14. Ивайло Тодоров, 34. Олег Димитров, 6. Ивайло Найденов, 99. Тодор Чаворски, 77. Октай Хамдиев, 10. Китан Василев,39. Ивайло Михайлов(Ивайло Василев, 23. Стойчо Папазов, 8. Евегени Игнатов, 26. Мартин Вълчинов, 9. Живко Петков, 17. Богомил Божуркин)
Източник: marica.bg