Хебър - Локомотив Пловдив играят при 1:1 в мач от

...

НА ЖИВО! Хебър и Локомотив Пловдив играят при 1:1

Хебър - Локомотив Пловдив играят при 1:1 в мач от 18-ия кръг на Първа лига. Двубоят е на Националния стадион " Васил Левски ", а рефер - Димитър Димитров. Ивайло Димитров вкара попадението за 0:1 в 30-ата минута.

4-та минута, Матеус да Силва насочи първия прецизен удар в мача. Бразилецът направи задна ножица в наказателното поле на Хебър, само че изстрелът му попадна в обсега на Дебърлиев.

Страхотно избавяне на Динко Хоркаш в 24-ата минута. Домакините извършиха корнер, при който Ивайло Михайлов съумя да нанесе удар с глава, топката отиваше тъкмо до гредата, само че хърватският пазач на Локомотив съумя с върха на пръстите си да избие в нов корнер.

Половин час след старта на мача Локомотив повежда с попадение на Ивайло Димитров. Дълга топка в полето на Хебър беше спряна технично с петичка от Евандро, който безусловно я заложи на Димитров към дъгата, а нападателят на " смърфовете " я насочи точно в долния десен ъгъл на вратата. Голът падна в миг, в който съставът на Хебър изглеждаше по-активен на терена.

Греда за гостите в 44-ата минута. Бирсент Карагерен стреля ужасно от директен свободен удар, само че топката разтресе напречната греда.

Попадение на Хебър, две минути в добавеното време на първото полувреме, е анулирано поради засада.

На полувремето - 1:1.

Десет минути след подновяването на играта Хебър изравнява. Марсел проби отдясно, откри Ивайло Михайлов, който със слаб, само че акуратен удар прати топката в мрежата зад Херкаш за 1:1.

Хебър - Локомотив Пловдив 1:1

0:1 Ивайло Димитров 30, 1:1 Ивайло Михайлов 55

ХЕБЪР: 1. Петър Дебърлиев, 39. Ивайло Михайлов, 38. Хлеб Бухал, 8. Алехандро Гарсия, 27. Роберт Мазан, 28. Осира Корнел, 3. Богомил Божуркин, 5. Мартин Михайлов, 97. Венсан Марсел, 77. Октай Хамдиев, 17. Седрик Валпорт;

ЛОКОМОТИВ: 23. Динко Хоркаш, 50. Йосип Томашевич, 91. Райън Бидунга, 4. Мартин Паскалев, 13. Матеус Да Силва, 33. Георги Каракашев, 10. Джовани Маркес, 14. Димитър Илиев, 9. Бирсент Карагарен, 11. Ивайло Димитров, 21. Евандро Фелипе;
Източник: marica.bg