Хайденхайм губеше с 0:2 от Регенсбург в последния кръг от

...

Два гола в добавеното време вкараха Хайденхайм за първи път в Бундеслигата

Хайденхайм губеше с 0:2 от Регенсбург в последния кръг от Втора Бундеслига, само че с помощта на автогол и два гола в добавеното време обърна до 3:2 и излезе преди всичко в класирането.

До 93-ата минута в дуела сред Регенсбург и Хайденхайм при резултат 2:0 за домакините - място в Бундеслигата намираха Дармщат и Хамбургер. След обрата обаче Хамбургер остана на трето място и ще играе бараж с Щутгарт.

Хамбургер победи с минималното 1:0 Зандхаузен и се виждаше в елита, само че в добавеното време от 11 минути на другия мач Хайденхайм стигна до два гола на Ян.Никлас Бесте и Тим Клайндийнст, които пратиха Хамбургер на бараж.

Дармщат допусна тежко проваляне с 0:4 от Гройтер Фюрт. Лукас Петков стартира като титуляр и даде асистенция за третия гол на " детелините ".
Източник: novsport.com