Хърватският отбор все още не е казал последната си дума

...
Хърватският отбор все още не е казал последната си дума
Коментари Харесай

Все още не сме казали последната си дума, заяви селекционерът на Хърватия

Хърватският тим към момента не е споделил последната си дума на международното състезание по футбол, съобщи селекционерът Златко Далич. Думите му пристигнаха след успеха с 2:1 против Англия след продължения, която изпрати състава на финала.

В разногласието за международната купа хърватите ще играят с Франция в неделя в 18.00 часа на " Лужники ".

Хърватия стигна до финала след три следващи мача, в които игра продължения. Отборът в профил поредно Дания, Русия и Англия.

" Може би този мач има историческо значение. Може би Господ ни дава опция. Стигнахме финала, желаеме да играем финала. Франция имаше ден отмора повече за възобновяване, само че няма място за оправдания ", уточни Далич.

Той поздрави футболистите си за отдадеността. " Днес (в сряда вечерта) никой не изиска да бъде заменен. Никой не сподели, че не е подготвен. В продълженията никой не искаше да бъде ваден от игра ".

" Заслужихме да сме на финала. Това, което момчетата направиха, беше фантастично, те написаха история. Все още не сме споделили последната си дума - има още един мач. Ако е рекъл Господ, ние ще сме международни първенци ", сподели Далич.

По думите му шампионатът ще бъде извоюван от тим с темперамент. " В три следващи мача бяхме изоставащи и проявихме темперамент. Сега ще честваме, ще починем и по-късно ще се подготвим за Франция. Това е нова тежка задача, само че сме подготвени за нея ", добави селекционерът на Хърватия.

Всичко, което би трябвало да знаете за: Световното по футбол (430)
Източник: dnevnik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР