Харизматичният треньор на Косово Бернард Шаланд не пропусна да се

...

Треньорът на Косово се пени пред камерите срещу Англия

Харизматичният треньор на Косово Бернард Шаланд не пропусна да се забърка в занимателен миг и по време на снощното проваляне на неговия отбор с 3:5 при гостуването ан Англия на стадион "Сейнт Мерис ".

Швейцарският експерт беше извънредно неудовлетворен от представянето на своите момчета през първата част на срещата, когато резултатъ беше внушителното 5:1 за Англия. Шаланд също не беше склонен и със съдийското решение да се признае 5-тия гол на Джейдън Санчо, който съгласно треньорът беше от състояние на засада.

Камерите хванаха селекционерът в тунела на почивката сред двете полувремена, когатос е разигра любопитната сцена. Той изкрещя отчетливо думата "ужасяващо ", говорейки за представянето на съдиите пи 5тия гол на "трите лъва ".