Хари Магуайър и Давид Де Хеа бяха засипани от подигравки

...

Играчи на Манчестър Юнайтед бяха съсипани от подигравки

Хари Магуайър и Давид Де Хеа бяха засипани от насмешки в обществените мрежи след комичните си изявите в мача против Тотнъм нощес.

Срещата приключи 1:1, както двамата имаха значителен принос за гола на лондончани. В 27-ата минута Стивън Бергвайн размина Магуайър като колче и по-късно стреля в ръцете на Де Хеа, само че топката влезе във вратата.

" Хари Магуайър почтително съблюдава два метра обществено разграничаване ", бе един от мненията на обстановката. " Отборите се прибират в съблекалнята. Хари Магуайър ще бъде там след 10 минути ", бе различен, който разказва бързината в дейностите на бранителя.

Де Хеа беше мощно подложен на критика от някогашния капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн на почивката на срещата. Той назова Де Хеа " най-надценяваният вратар, който е виждал отдавна ".

След гола на Тотнъм беще извадена и статистика, съгласно която Де Хеа е пуснал във вратата си шест от последните девет удара към ориентирани в очертанията.