Хари Кейн се превърна в големия герой за националния тим

...

Хари Кейн се развихри. Англия унищожи Албания за едно полувреме

Хари Кейн се трансформира в огромния воин за националния отбор по футбол на Англия. Нападателят на " Тотнъм " се развихри и означи хеттрик във вратата на Албания при успеха с 5:0 на " Уембли " в среща от квалификациите за международното състезание в Катар през 2022 година

И петте гола паднаха през първото полувреме на мача. Резултатът откри Хари Магуайър в 9-ата минута.

Хари Кейн стартира своя рецитал в 18-ата, а по-късно прати топката във вратата още два пъти - в 33-ата и 45-ата. За четвърти път в своята кариера нападателят вкарва 3 гола за националния си отбор. България също е измежду " жертвите " на англичанина при загубата с 0:4 през септември 2019 година

Снимка: Reuters

Джордан Хендерсън пък беше прецизен в 28-ата минута.

След почивката домакините понижиха темпото. Селекционерът Гарет Саутгейт направи много смени, само че и това не оказа помощ на албанците да върнат гол.

Така националният отбор на Англия остава водач в групата си с 23 точки. Само 1 е нужна на " Трите лъва " да си обезпечат непосредствено класиране на международното в Катар през 2022 година В понеделник (15 ноември) отборът гостува на Сан Марино.
Източник: btvnovinite.bg