Хари Кейн разкри, че съотборникът му в Байерн Мюнхен Томас

...
Хари Кейн разкри, че съотборникът му в Байерн Мюнхен Томас
Коментари Харесай

Томас Мюлер ми остави „малка бележка“ в хотела на отбора преди Евро – Хари Кейн

Хари Кейн разкри, че съотборникът му в Байерн Мюнхен Томас Мюлер му е оставил записка за шанс преди Евро 2024, която го предизвести за времето в Германия защото капитанът на Англия реши, че локалните в този момент имат „ меко място “ за него и неговите интернационалните съотборници.

Англия продължава да се приготвя за откриването на група С против Сърбия в Гелзенкирхен в неделя в своята подготвителна база в Бланкенхайн, до момента в който отседнаха в същия хотел, който техните немски еквиваленти използваха две седмици по-рано.

Кейн се завръща в Германия след първи сезон в Байерн Мюнхен след прекосяването му от Тотнъм предишното лято.

Въпреки че приключи акцията с празни ръце, 30-годишният футболист означи 44 гола в 45 изяви във всички шампионати.

Съотборникът му Мюлер напусна му персонализирано известие при овакантяване на хотела, където Англия стартира да печели локалните поданици.

„ Томи ми остави дребна записка, тъй като бяха тук единствено преди няколко седмици “, сподели той.
Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР