Хаос настъпи на плажа Бонди в Сидни, Австралия, където двама

...
Хаос настъпи на плажа Бонди в Сидни, Австралия, където двама
Коментари Харесай

Видео показва как очевидец обезврежда един от стрелците от плажа в Австралия

Хаос настъпи на плажа Бонди в Сидни, Австралия, където двама въоръжени мъже откриха огън по събралите се хора по-рано през днешния ден, към 18:30 ч. локално време. На фона на това в интернет се популяризира видео на очевидец, който oбезврежда един от стрелците, предава

Смелата постъпка е снимана от различен свидетел на нещастието, а видеото към този момент стана вайръл в обществените мрежи.

15-секундното видео демонстрира по какъв начин невъоръжен свидетел, се прикрива зад паркирани наоколо коли. В моментът в който един от стрелците застава с тил към него, той работи -  затичва се към стрелеца, атакува го в тил, сграбчва и притиска с ръце врата на въоръжения мъж, след коeто му лишава пушката. Стрелецът пада на земята, до момента в който положителният самарянин насочва оръжието към него.

Стрелба на плажа Бонди

12 души, в това число мъж, за който се счита, че е един от стрелците, са убити при всеобщата пукотевица. Вторият хипотетичен стрелец е в сериозно положение, заяви полицията на Нов Южен Уелс в актуализация. Съобщава се за единадесет ранени, двама от които са служители на реда, оповестиха локалните управляващи, добавяйки, че се чака броят на жертвите да се усили с продължаването на интервенцията. Според очевидци, въоръжените мъже са произвели към 50 изстрела.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР