Хандбалистите на Локомотив (Варна) постигнаха убедитебна победа с 37:24 при

...

Хандбалният Локомотив мина с лекота през Асти в Хасково за поредна победа №85

Хандбалистите на Локомотив (Варна) реализираха убедитебна победа с 37:24 при гостуването си на хасковския Асти в мач от 11-ия кръг на мъжкото състезание. Така отборът усили серията си на 85 следващи триумфа.

Възпитаниците на Чавдар Чернев водиха през целия мач, като още на полувремето задатъкът им бе 7 гола - 18:11. Над всички бе Бранимир Балчев, който наниза 14 попадения, а новото попълнение Александър Димитров добави пет.

" Мачът мина напълно под нашата диктовка. Поведохме през цялото време и изиграхме много порядъчен мач. Абсолютно всички състезатели взеха присъединяване в дуела. Настройваме се и чакаме срещата с Добруджа ", съобщи за " Петел " наставникът на " железничарите " Чавдар Чернев.

Сблъсъкът с добричлии е идната събота (25 януари) от 16 ч. във Варна.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!