Хандбалистите на Локомотив (Горна Оряховица) разбиха “студентите” от НСА с

...

Локомотив разби опашкаря НСА

Хандбалистите на Локомотив (Горна Оряховица) разрушиха “студентите” от НСА с 35:17 в мач от седмия кръг на шампионата в мъжката “А” група.

Бърз и динамичен хандбал демонстрираха двата тима в спортна зала „ Никола Петров”. Още с първия съдийски сигнал младите „ железничари” постановиха тотално превъзходство и до 15-ата минута водеха с 8:4. Гостите не съумяха да противодействат и се прибраха на почивката с пасив от 10 гола 18:8.

През втората част на терена имаше единствено един тим – Локомотив. Със здрава отбрана и бързи офанзиви домакините започнаха да бележат гол след гол и да усилват преднината. “Студентите” с неспокойствие чакаха финалната сирена, прозвучала при резултат 35:17.

Във краткотрайното класиране Локомотив (Горна Оряховица) заема петото място със 7 точки от шест мача. НСА е на дъното без извоювана точка досега в седем мача. Лидер е Локомотив (Варна) с 14.