Халфът на сподели, че тимът му е успял да обърне

...

Васил Панайотов: Победихме Левски с мъжество

Халфът на показа, че отборът му е съумял да обърне с геройство. С 10 души през днешния ден " моряците " победиха " сините " с 2:1, откакто изоставаха с 0:1 на почивката.

" Показахме геройство през второто полувреме. С 10 души е тежко на " Герена ". След аления картон в съблекалнята си казахме, че би трябвало да покажем темперамент. Хубавото е, че показахме геройство. Победихме доста мощен тим. Трябва да влизаме по този начин, както играем през второто полувреме. Трябва да упражняваме и работим. В съблекалнята си казахме много неща в очите. Тази победа е и за дребния Илиан, който сподели доста страсти в съблекалнята. Той съжалява, че е получил червен картон, само че никой не го упреква. Трябва да играем добър футбол и да печелим мачовете си. Емоцията е хубава да вкараш гол. Тръгнал съм от Левски и тук се усещам извънредно добре. Радвам се, че донесох успеха на моя тим. Мисля, че Левски е много мощен тим с положителни млади футболисти ". efbet Лига 10 кръг, събота 24 октомври  Левски 1:2краен резулат  Черно море