Кроос: Ще трябва да спечелим последния мач
Халфът на счита, че загубата с 0:2 от Шахтьор в група " В " на Шампионската лига е била незаслужена. Той въпреки всичко призна, че неприятните резултати в последно време са раздрусали ситуацията в клуба и в този момент играчите ще би трябвало да се стегнат и наложително да завоюват последния мач, с цел да се класират напред.
" Когато си в победна серия, имаш повече убеденост, в сравнение с когато губиш - това е обикновено. За да се почувстваме по-добре, би трябвало още веднъж да стартираме да печелим. Класирането в групата ни демонстрира, че ще би трябвало да спечелим последния мач, с цел да се класираме. Точно това и ще създадем. Тежко е да преглътнем тази загуба с 0:2. Срещу поведохме рано и тук мачът вървеше по сходен метод. Може би не бяхме задоволително положителни, само че считам, че направихме мощна първа част. Когато ни вкараха първия гол, всичко стартира да става по-трудно. При 0:2 сякаш към този момент не вярвахме, че можем да обърнем нещата. Въпреки това се борихме до дъно ", съобщи Кроос.
Шампионска Лига 5 кръг, вторник 1 декември
Шахтьор Донецк 2:0краен резулат
Реал Мадрид
" Когато си в победна серия, имаш повече убеденост, в сравнение с когато губиш - това е обикновено. За да се почувстваме по-добре, би трябвало още веднъж да стартираме да печелим. Класирането в групата ни демонстрира, че ще би трябвало да спечелим последния мач, с цел да се класираме. Точно това и ще създадем. Тежко е да преглътнем тази загуба с 0:2. Срещу поведохме рано и тук мачът вървеше по сходен метод. Може би не бяхме задоволително положителни, само че считам, че направихме мощна първа част. Когато ни вкараха първия гол, всичко стартира да става по-трудно. При 0:2 сякаш към този момент не вярвахме, че можем да обърнем нещата. Въпреки това се борихме до дъно ", съобщи Кроос.
Шампионска Лига 5 кръг, вторник 1 декември
Шахтьор Донецк 2:0краен резулат
Реал Мадрид Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




