Халфът на Септември (София) Асен Чандъров се доближава до трансфер

...
Халфът на Септември (София) Асен Чандъров се доближава до трансфер
Коментари Харесай

Асен Чандъров пред трансфер в Левски

Халфът на Септември (София) Асен Чандъров се приближава до трансфер в Левски. Преминаването му на “Герена” се улесни и от обстоятелството, че отборът му изпадна от елита, откакто загуби баража с третия от Втора лига Арда.

20-годишният юношески национал остави добър сезон зад тила си. Той взе присъединяване в 33 турнирни срещи, в които вкара 4 гола и направи 4 асистенции. Общо за отбора в елита Чандъров има 42 мача. Освен това той е носил и екипа на Ботев (Пловдив) в Първа лига - 5 срещи през сезон 2016/17. Асен е играл също по този начин и за Пири (Разлог).

За Левски са спрягани още двама младоци от Септември. Това са фланговите нападатели Здравко Димитров и Георги Русев.

От “Герена” не са се отказали и от концепцията за привличането на бранителя на Ботев (Пловдив) Кристиан Димитров. Негов трансфер би трябвало да бъде осъществен след евроквалификациите на националния тим с Чехия и косово, защото той е един от избраниците на Красимир Балъков.

Левски работи интензивно и по завършването на няколко покупко-продажби с задгранични футболисти, които са гледани, тествани и утвърдени от новото управление, отпред с Петър Хубчев. Той показа, че желае най-малко трима класни попълнения от чужбина. Сред набелязаните е някогашният румънски национал Денис Алибек. 28-годишният нападател е благосъстоятелност на Астра (Гюргево), само че към този момент разгласи, че желае да напусне клуба.

“Тема спорт”
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР