Халфът на се извини на съотборниците си и феновете, че

...

Ивайло Лазаров: Извинявам се за пропусната дузпа

Халфът на се извини на съотборниците си и почитателите, че пропусна дузпа при загубата с против Локомотив (София). Той не съумя да се разпише от бялата точка в 39-ата минута при резултат 0:1 за гостите, като при вероятно равнене на резултата, дуелът можеше да приключи по различен метод. Накрая обаче столичани завоюваха справедливо.

" Трудно беше, като имаме толкоз проблеми с ковид. Още по-трудно е, като ти вкарат гол в самото начало. Искам да се извиня на всички за дузпата. Имахме сили да се противопоставим на Локомотив, само че след втория гол за тях, всичко свърши. Беше доста мъчно през днешния ден, защото 90 минути се защитавахме, а когато играеш без топка се натоварваш два пъти повече. Поздравления за треньорите, които се оправиха доста добре в подготовката за мача. Просто неналичието на толкоз играчи си оказа въздействие. В Сряда се надявам, че петима от съотборниците, чийто първи интервал на карантина ще свърши, ще дадат негативни проби и ще могат да оказват помощ против Миньор, макар ме няма да са упражнявали ", показа Лазаров.
Втора лига 6 кръг, четвъртък 10 септември  Добруджа 0:3краен резулат  Локомотив (София)