Халфът на Рома Амаду Диавара е попаднал в трансферните планове

...
Халфът на Рома Амаду Диавара е попаднал в трансферните планове
Коментари Харесай

Арсенал предлага размяна Лукас Торейра за Амаду Диавара

Халфът на Рома Амаду Диавара е попаднал в трансферните проекти на Арсенал. Мениджърът на лондончани Микел Артета харесва качествата на 23-годишния гвинеец. Той желае да го докара на " Емиратс ", като се надява в това време да се освободи и от един непотребен състезател в лицето на Лукас Торейра, написа " Кориере дело Спорт ".

Босът е подготвен да предложи на Рома замяна Торейра за Диавара. В последните дни стана ясно, че уругваецът не влиза в проектите на Артета и се чака да си тръгне през този трансферен прозорец. Затова може да бъде употребен като разменна монета.

Рома и Арсенал са в положителни връзки. През предишното лято те реализираха договорка за отдаване чартърен на Хенрих Мхитарян. Сега към него може да се причисли и Торейра.

Диавара пък дойде в Рома от Наполи през предишното лято. Той бързо се наложи в стартовата единайсеторка, само че бе преследван от травми, поради които се наложи да пропусне 13 мача през сезона

Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР