Халфът на разказа как е напуснал . На 20 юни

...
Халфът на разказа как е напуснал . На 20 юни
Коментари Харесай

Йоренте: Щастлив съм да играя в Атлетико

Халфът на описа по какъв начин е напуснал. На 20 юни предходната година той мина от “лос бланкос” в градския противник за 40 милиона евро. Договорът на испанеца с клуба е до лятото на 2024 година.

" Ясно споделих на Реал Мадрид, че би трябвало да напусна. Когато офертата пристигна от Атлетико, не се поколебах. Справям се отлично, доста се веселя, че съм тук. Когато един футболист има задоволително време за игра, той пораства, оправя се. Точно това се случва с мен в този момент ", съобщи Йоренте пред Marca.

4 GOALS, 2 ASSISTS.

has created a MONSTER of a player...

— LaLiga English (@LaLigaEN) През сезон 2020/21 Йоренте има 10 мача в Ла Лига, като е вкарал 4 гола и е направил 2 асистенции. След 10 кръга от испанското състезание Атлетико има актив от 26 точки и заема 1-вото място в класирането. Ла Лига 13 кръг, събота 12 декември  Реал Мадрид 22:00предстои  Атлетико Мадрид
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР