Елиът Андерсън предпочита да премине в Сити пред Юнайтед
Халфът на Нотингам Елиът Андерсън избира да премине в Манчестър Сити, а не в градския противник Манчестър Юнайтед. Според информация на BBC, от Ман Сити водят в конкуренцията за 23-годишния халф. Юнайтед пък не желае да влиза в наддаване и дълги договаряния, което дава преимущество на отбора от " Етихад ".
На този стадий спънка за договорката е огромното разминаване сред предлаганата от " жителите " трансферна сума и това, което Нотингам желае да получи за своя футболист.
Сделката сред да надвиши върха за най-скъп английски футболист, който се държи от Деклан Райс. Арсенал заплати за халфа на Уест Хем 105 млн. паунда.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




