Халфът на Нотингам Елиът Андерсън предпочита да премине в Манчестър

...
Халфът на Нотингам Елиът Андерсън предпочита да премине в Манчестър
Коментари Харесай

Андерсън предпочита Сити пред Юнайтед

Халфът на Нотингам Елиът Андерсън избира да премине в Манчестър Сити, а не в градския противник Манчестър Юнайтед
Според информация на BBC, от Ман Сити водят в конкуренцията за 23-годишния халф. Юнайтед пък не желае да влиза в наддаване и дълги договаряния, което дава преимущество на отбора от " Етихад ".

На този стадий спънка за договорката е огромното разминаване сред предлаганата от " жителите " трансферна сума и това, което Нотингам желае да получи за своя футболист. 

Сделката сред да надвиши върха за най-скъп английски футболист, който се държи от Деклан Райс. Арсенал заплати за халфа на Уест Хем 105 млн. паунда.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР