Халфът на Лудогорец Каули говори преди мача на тима срещи

...
Халфът на Лудогорец Каули говори преди мача на тима срещи
Коментари Харесай

Каули: Искаме да продължим позитивното представяне

Халфът на Лудогорец Каули приказва преди мача на отбора срещи ХИК от третия кръг на груповата фаза на Лига Европа.

" Всички сме добре готови. Изиграхме два доста положителни мача против топ тимове. Искаме да продължим позитивното показване. Искаме да вземем всичко допустимо от нашите съперници. Идваме от загуба в нашия шампионат, само че към този момент сме на друга вълна.
 Кирил Десподов преди мача с ХИК: Изкуственият терен в Хелзинки изравнява силите Кирил Десподов преди мача с ХИК: Изкуственият терен в Хелзинки изравнява силите
Вярвам, че Лудогорец знае да се отнася добре с бразилците. Помагаме с акомодацията на новите футболисти, с цел да се приспособяват по-бързо. Те ще порастват и ще демонстрират най-хубавите си качества.
 Козмин Моци: Загубата от Локо (София) пристигна в точния миг, чака ни тежък мач против ХИК Козмин Моци: Загубата от Локо (София) пристигна в точния миг, чака ни тежък мач против ХИК
По-различно е на неестествен терен. Положителното на изкуствения терен е, че няма по какъв начин да бъде неприятен. Трябва да се приспособяваме още от първите минути ", съобщи Каули. 
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР