Халфът на Челси - Кай Хаверц се застъпи за мениджъра

...
Халфът на Челси - Кай Хаверц се застъпи за мениджъра
Коментари Харесай

Кай Хаверц скочи да защитава Греъм Потър

Халфът на Челси - Кай Хаверц се застъпи за мениджъра на отбора Греъм Потър. Вчера лондончани победиха Борусия (Дортмунд) (2:0) в реванша от 1/8-финалите на Шампионската лига и се класираха за идната фаза на шампионата с общ резултат (2:1). Във Висшата лига " сините " са на 10-о място.

" Разбира се, знаем, че той е под напън. Но виждате, че той е страховит треньор, тъй като в медиите - даже не мога да допускам - толкоз доста хора приказват за него. Имаме стотици треньори в Англия, те си мислят, че знаят по-добре от него.

Но в съблекалнята знаем, че той е страхотна персона, страховит треньор за нас, той ни оказва помощ доста на всички, в това число и на мен.

Така че ние го поддържаме на 100 %, макар че хората може да не го виждат, само че мисля, че в този мач всички видяха, че той е страховит управител ", сподели халфът на Челси пред " beIN Sports ".
 Греъм Потър: Нещата в никакъв случай не са неприятни вечно
Греъм Потър: Нещата в никакъв случай не са неприятни вечно

Все още съм тук, споделя той
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР