Халфът на Байерн (Мюнхен) Леон Горетцка призна, че в съблекалнята

...

Леон Горетцка: Трябва да сме критични към себе си

Халфът на Байерн (Мюнхен) Леон Горетцка призна, че в съблекалнята на отбора е било доста горещо на полувремето на мача за Купата на Германия против Хайденхайм.

" Баварците " победиха с 5:4, макар че на полувремето губеха с 1:2. Германският национал откри резултата, след което неговият съотборник Никлас Зюле бе изпъден.

" На почивката беше доста горещо в съблекалнята. Първо трябваше да се успокоим и Нико Ковач да смени схемата.

Трябваше да обръщаме резултата против доста първокласен противник. Трябва да бъдем сериозни към себе си, когато поведохме с 4:2. Трябваше да затворим мача.

Допуснахме 4 гола на собствен терен против тим от Втора Бундеслига. Това не би трябвало да се случва. Ако се гледа крайния резултата, човек ще си намерения, че е имало осъществяване на дузпи.

Трябва да сме по-концентрирани в събота против Борусия (Дортмунд) ", съобщи Горетцка.
 Байерн (Мюнхен) има апетити към още един състезател на Атлетико (Мадрид)